تولدی برای زمستانی‌ها

تولدی برای زمستانی‌ها

تولد نوآموزان در پیش‌دبستانی رهیار، ویژه فصل زمستان برگزار شد. در این رویداد شاد و پر از خاطره، با کیک و خوراکی و البته برگزاری مراسم روز اسباب‌بازی، روزی خوش را کنار هم ساختیم. اینجا برای‌تان از این تولد و اتفاق‌های آن بیشتر گفته‌ایم.

تولد نوآموزان رهیار

کوچک‌ترین اعضا در مجتمع آموزشی رهیار، نوآموزان پیش‌دبستانی هستند. آنها اولین تجربه حضور در محیط آموزشی را پشت سر می‌گذارند و بسیار مهم است که بتوانند ارتباط خوبی با فضا و شرایط داشته باشند. به‌همین دلیل برگزاری تولد نوآموزان برای‌مان اهمیت ویژه‌ای دارد. پس در پیش‌دبستانی رهیار روزی را برای برگزاری تولد فصلی درنظر می‌گیریم و در این روز تمام نوآموزانی که تولدشان است، کنار دوستان و همکلاسی‌های خود، این رویداد را جشن می‌گیرند. با این کار بچه‌ها یاد می‌گیرند که چگونه شادی‌های خود تقسیم کنند، کنار هم باشند و برای خلق خوشی‌های دسته‌جمعی بکوشند.

اسباب‌بازی در تولدبازی

در روز برگزاری تولد فصلی، نوآموزان یک تجربه خاص دیگر هم دارند. آنها در این روز می‌توانند اسباب‌بازی محبوب خود را به مدرسه بیاورند و با دوستان خود بازی کنند. این کار نیز به بچه‌ها کمک می‌کند، بخشنده‌، صلح‌جو و دست‌ودل‌باز باشند. دقیقا همان ویژگی‌هایی که ما برای ساختن یک جامعه بهتر به آن نیاز داریم. پس با همین روش‌های ساده، کنار هم هستیم و تلاش می‌کنیم، آینده‌ای بهتر بسازیم.

شما چه فکر می‌کنید؟

تولد نوآموزان برای بچه‌ها و ما، اتفاقی پر از شادی و اتفاق‌های خوب است. با این تولدها، بچه‌ها دوست‌های بیشتر و پایداری پیدا می‌کنند. می‌توانند تقسیم شادی را یاد بگیرند و کنار هم اتفاق‌هایی شاد را رقم بزنند. شما فکر می‌کنید چگونه می‌توانیم این رویداد را جذاب‌تر و بهتر برگزار کنیم؟ خوشحال می‌شویم نظرات خود را در این‌باره با ما درمیان بگذارید.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *